Luksusowa aranżacja wnętrz

 

Aranżacje wnętrz bywają nie lada wyzwaniem. Czasem warto zapoznać się z prasą i artykułami w Internecie, które zawierają informacje o stylach w wystroju wnętrz. Mogą być one różnorodne: rustykalny, skandynawski, boho, industrialny, hamptons itp. Ten ostatni zasługuje na szczególną uwagę dzięki połączeniu elegancji z przytulnością.

Ekskluzywne meble w stylu hamptons

styl hamptons mebleNazwa wywodzi się od nadmorskich miejscowości wypoczynkowych w stanie Nowy Jork, które słyną z odwiedzania ich przez znanych i bogatych ludzi. Kolorystyka stylu hamptons to przede wszystkim biele, beże, odcienie niebieskiego i pastelowe róże. Nadmorski charakter dodają stosowane często motywy marynistyczne np. kotwice, muszle, perły oraz spotykane zazwyczaj w ogrodzie meble rattanowe. Elegancki styl hamptons meble to przede wszystkim komfort i wypoczynek. Wyposażenie wnętrz składa się z miękkich, wygodnych kanap, foteli, ozdobionych ciepłymi narzutami oraz przyjemnymi w dotyku poduchami. Wystrój sypialni to głównie duże, tapicerowane łóżko. Krzesła jadalniane w tym stylu zazwyczaj są obite pikowanym materiałem, dzięki którym mebel przypomina wygodny fotel.  Wszystkie meble utrzymane w kolorystyce bieli, beży, granatu czy turkusu, które nadają wnętrzu dobrego stylu.

Jeśli podoba nam się styl hamptons, a nie umiemy sami dobrać dodatków do mebli, warto jest zatrudnić dekoratora. Profesjonalista uda się z nami na zakupy do sklepu oferującego meble w stylu hamptons i pomoże w wyborze dodatków, które będą definiować naszą osobowość oraz styl życia.