Jak sprzedawać fugi?

Gdy pracujemy w sklepie budowlanym to dobrze jeśli będziemy posiadać odpowiednią wiedzę na temat asortymentu jaki oferujemy. Dlatego też warto poświęcić na to nieco więcej czasu tak aby poznać cały asortyment co pozwoli nam w lepszym doradzaniu klientom odnośnie tego co powinien dla siebie wybrać. Wszystkie te elementy z pewnością sprawią, że każdy znajdzie to czego potrzebuje.

Znajomość fug – rady dla klienta

polecane fugi epoksydowe mapeiGdy zależy nam na tym aby jak najlepiej wykonywać swoją pracę to warto zagłębić się w to jaki asortyment jest u nas sprzedawany tak aby jak najlepiej go poznać i wiedzieć jakie właściwości posiada dany produkt. Kiedy dany klient spyta nas o pomoc w wyborze odpowiedniej fugi to warto dokładnie dopytać go o to do jakich płytek mają zostać one zastosowane oraz gdzie się one znajdują. W przypadku kiedy takie fugi mają zostać zastosowane w miejscu gdzie będą narażone na działanie różnych substancji takich jak oleje czy smary to warto zwrócić uwagę klienta na polecane fugi epoksydowe mapei jakie są bardzo trwałe i nie będą reagować na takie substancje. Gdy dana osoba zdecyduje się już na takie rozwiązanie to warto pokazać jej odpowiedni atest jaki one posiadają potwierdzający ich odpowiednią jakość. Warto także zapytać na ile metrów jest potrzebna taka fuga by dana osoba mogła ją odpowiednio dopasować. Taka znajomość towaru na pewno spowoduje, że każda osoba będzie bardzo zadowolona z naszej pomocy i kupi odpowiedni dla siebie produkt.

Posiadanie wiedzy o takich produktach pozwoli nam na udzielanie klientom odpowiednich porad co na pewno okaże się dla nich dużym wsparciem podczas takich zakupów. Dzięki temu sklep stanie się bardziej popularny i zyska dużą ilość zadowolonych klientów jacy znajdą to czego potrzebują do wykonania zaplanowanych prac.