Jak dopasować bramkę przy wejściu?

 

Kiedy zarządzamy dużym biurowcem to jedną z najważniejszych rzeczy jest zapewnienie kontroli kto i kiedy do niego wchodzi. Dlatego też warto zastanowić się nad ustawieniem w tym celu specjalnych bramek jakie będą umożliwiać wejście określonym osobom. Powinny one być dopasowane między innymi do liczby osób oraz tego do jakich miejsc się one udają.

Ustawienie bramek, czyli kontrola wejść

bramka tripodDecydując się na takie właśnie rozwiązanie warto dokładnie zastanowić się nad tym jakiego powinny być one rodzaju oraz w jakim miejscu je ustawić. Dzięki temu z pewnością uda nam się je dopasować do potrzeb naszego budynku. W tym celu warto zapoznać się z ofertą jaka jest dostępna na rynku tak aby zakupić te jakie spełnią nasze oczekiwania. Jednym z najczęściej wybieranych z nich jest nowoczesna bramka tripod. Wejście przez nią jest możliwe tylko dzięki przyłożeniu indywidualnej karty magnetycznej jaka powoduje jej otwarcie. Przy jej zakupie warto dokładnie zastanowić się nad tym aby w przypadku dużej liczby codziennych wejść zdecydować się na zakup ich większej ilości. Po zakupie powinniśmy starannie zapoznać się z instrukcją podłączenia tak by wszystko zostało wykonane z najwyższą dokładnością. Istotne jest także to aby wszystkie osoby mające prawo do takiego wejścia miały wyrobione swoje karty jakie dadzą im możliwość dostania się do budynku. Na takie bramki otrzymamy odpowiedni okres gwarancji tak by w razie uszkodzenia móc skorzystać z fachowego wsparcia w ich naprawie.

Zastosowanie takiego zabezpieczenia jest istotne gdyż pozwala na stałą kontrolę tego kto w danym momencie wchodzi do budynku i w jakim celu. To rozwiązanie pozwala także na kontrolę tego czy dany pracownik pojawił się w pracy na czas oraz kiedy dokładnie z niej wychodził.